مشاوره و سفارش

انواع چای و دمنوش زعفران

این کالا در حجم ها و بسته بندی های مختلفی در ایران به فروش می رسد. مجموعه فرانیز با عرضه دمنوش زعفرانی با بسته بندی تی بگ، توانسته رضایت خاطر حجم کثیری از مشتریان خود را فراهم آورد. دمنوش زعفران به این شیوه خیلی زودتر آماده مصرف می شود.
د- چاشنی زعفران: یکی از محصولات مورد علاقه رستوران ها و البته کدبانوهای ایرانی بوده که طعم و رنگ بی نظیری را به انواع غذاها می بخشد. عموما در ایران چاشنی زعفرانی را با برند آلس پایس می شناسند.

How-to-make-Tea-Saffron-2

انواع رنگ زعفران

از جمله کالاهای پر کاربرد در صنعت داروسازی می باشد. رنگ زعفران آزمایشگاهی در واقع همان رنگ خالص زعفران است که با میزان خلوص ۹۸ درصد در محیط آزمایشگاه تولید و در بازار عرضه می شود. قاعدتا اکثر شرکت های داروسازی از جمله مشتریان این کالا به حساب می آیند.

انواع پودر زعفران

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.</این کالا بیشتر برای خورشت و تولید شیرینی جات به کار رود. عموم مردم و مصرف کنندگان از پودر زعفران برای منزل نیز استفاده می کنند. برای مناطقی از ایران که توانایی خرید خود زعفران بسته بندی شده را ندارند این کالا پیشنهاد شده است. از پودر زعفران در تولید شربت زعفرانی نیز می توان بهره جست. هم اکنون انواع پودر زعفران با برندهای قائنات، جهان، سحرخیزان و سی سیب عرضه می شود.p>

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید