مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران ۱۰ گرمی پوشال و نگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران 10 گرمی برای رستوران هاقیمت زعفران 10 گرمی برای صادرات به آمریکا
قیمت زعفران 10 گرمی برای رستوران ها

چگونه می توان جدید ترین لیست قیمت زعفران ۱۰ گرمی را دریافت کرد؟ آیا برای سفارش نوع پوشال و نگین می توان به سایت های فرانیز مراجعه کرد و با نمایندگان فروش آن صحبت نمود؟

قیمت زعفران 10 گرمی پوشال و نگین

در حال حاضر یکی از بهترین محصولات کشاورزی که توسط ایرانیان تهیه می شود، زعفران است. این گیاه ارزش بالایی دارد و به عنوان گران ترین ادویه در تمامی جهان شناخته می شود. ایران هم بزرگترین تولید کننده آن است و می توان گفت که اگر نیاز زعفران مردم جهان را به ۱۰ قسمت تبدیل کنیم، ایران ۹ بخش آن را تامین می نماید. در کشور ما کارخانه هایی مشغول به کار شده اند که انواع مختلفی از آن را بسته بندی می کنند. برخی از آن ها فرآورده هایی جدید از زعفران می سازند و خاصیت فیزیکی آن را تغییر می دهند اما برخی از محصولات آن تنها جرمی معین شده از زعفران است. قیمت آن ها نیز متناسب با کیفیتشان می باشد و هر برند لیست قیمت خود را دارد.

قیمت زعفران ۱۰ گرمی برای رستوران ها

قیمت زعفران 10 گرمی پوشال و نگین

یکی از مشتریان اصلی محصولات زعفرانی، رستوران ها می باشند. آَشپزانی که در این مکان ها مشغول به فعالیت می باشند می توانند با استفاده از زعفران غذا هایی خوشمزه و معطر را تدارک ببینند و به وسیله آن ها مشتریانشان را راضی نگه دارند. همه آن ها می دانند که به واسطه این گیاه می توان چه غذا ها و یا چه دسر هایی را آماده کرد و برای همین از آن بهترین بهره وری را خواهند داشت. تاجران می توانند آن ها را به عنوان بازار هدف خود در نظر بگیرند. ابتدا بایستی لیست قیمت زعفران ۱۰ گرمی از برند مورد نظرشان را دریافت نمایند. سپس آن را مورد بررسی قرار دهند و اگر رضایت داشتند، بهتر است که هرچه زود تر آن را سفارش دهند. چرا که قیمت ها رو به افزایش بوده و ممکن است که یک تاجر برای خرید آن پول بیشتری را نسبت به روز قبل بپردازد.

قیمت زعفران 10 گرمی پوشال و نگین

سپس این فرد می تواند حجم عمده ای را خریداری کند و از آن برای عرضه به رستوران ها استفاده کند. البته لازم به ذکر است که علاوه بر رستوران ها، کترینگ ها و آشپزخانه هتل ها نیز به یک همچین کالایی نیازمند هستند. پس یک تاجر می تواند از آن بهترین استفاده را ببرد و در زمان تقریبا کوتاهی سود مناسبی را به دست آورد. البته همه می دانیم که قیمت جزئی کالا ها با عمده آن ها متفاوت است و هر تامین کننده ای قیمت خودش را دارد. پس یک نماینده شرکت پخش و یا یک تاجر بهتر است که بهترین آن ها را باتوجه به نیاز ها و شرایط خودش برای سفارش محصولات زعفرانی انتخاب نماید.

قیمت زعفران ۱۰ گرمی برای صادرات به آمریکا

قیمت زعفران 10 گرمی پوشال و نگین

قیمت کالا ها در کشور های مختلف، متفاوت می باشد.  برای مثال اگر همین زعفران را در نظر بگیرید، در کشور هایی چون ایران و هند قیمت زیادی ندارد. البته این به طور نسبی با دیگر کشور ها است و نمی توان گفت که ارزش آن در ایران و هند پایین است. اما قیمت زعفران ۱۰ گرمی در کشور هایی همچون ایالات متحده آمریکا و آلمان چند برابر مثال های قبلی است و در این ملت ها ارزش آن بسیار بالا می رود.

پس یک تاجر می تواند از این نکته مثبت سود زیادی به دست آورد و با شناسایی کشور های دیگر و قیمت زعفران آن ها، کشور مناسب را برای صادرات برگزیند و با وارد کنندگان آن ها صحبت نماید. به این ترتیب می تواند کالا های زعفرانی را معرفی نماید و اگر بتواند نظر آن ها را جلب کند، در نهایت صادرات انجام می گیرد.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید