فروش  زعفران
خانه / عصاره زعفران زرشاد / پخش مستقیم اسپری عصاره زعفران زرشاد مایع

پخش مستقیم اسپری عصاره زعفران زرشاد مایع

عصاره زعفران زرشاد مایع یکی از بهترین چاشنی های غذایی مورد نیاز رستوران ها و کترینگ ها می باشد که هم اکنون پخش و توزیع مستقیم آن از طریق سایت های متعددی صورت می پذیرد. اسپری زعفران زرشاد به نسبت قیمتی که از سوی کارشناسان فروش تعیین شده است، کارایی فوق العاده ای دارد.

همان طور که منابع خبری در سایت ها و روزنامه قبلا اعلام کرده اند، دست یابی به دانش تولید افشانه و اسپری زعفران پس از سال ها تحقیق و پژوهش امکان پذیر گردید.

عصاره زعفران زرشاد مایع پس از اخذ گواهینامه های لازم از سازمان های مربوطه، به عنوان یک اختراع جدید در حوزه زعفران مطرح شد.

پخش مستقیم اسپری عصاره زعفران زرشاد مایع

مزیت استفاده از عصاره زعفران زرشاد مایع

به طور قطع استفاده از اسپری زعفران زرشاد خیلی راحت بوده و در این روش دیگر نیازی به ساییدن یا دم کردن زعفران نمی باشد. چرا که نوع بسته بندی این عصاره به نحوی است که حتی بدون نیاز به تکان دادن قوطی فلزی، در فاصله نزدیک به غذای مورد استفاده می توان آن را اسپری نمود.

عصاره زعفران زرشاد مایع

پخش عصاره زعفران قاینات در سراسر کشور سبب گردید تا مشتریان برای خرید آن بتوانند با خیالی آسوده اقدام نمایند. شرکت های پخش و توزیع مویرگی در شهرهای بزرگ می توانند برای اخذ نمایندگی عصاره زعفران مرغوب به سایت اصلی آن مراجعه کنند.

کشت زعفران گلخانه ای چطوریه

اختراعات و نبوغ در حوزه زعفران به اینجا ختم نشده و هر روز اخبار جدیدی مبنی بر آن منتشر می شود. امروزه برخی از کشاورزان به تولید زعفران در فضای گلخانه نیز پرداخته اند.

پخش مستقیم اسپری عصاره زعفران زرشاد مایع

یکی از کشاورزان در این باره این گونه بیان می دارد: «در یک فضای ۶۰ متری با استفاده از طبقاتی که در فضای گلخانه ایجاد می شود، می توان به اندازه حدود ۳۰۰۰ متر مربع زمین معمولی زعفران را کشت نمود. زعفرانی که در این فضا تولید می شود عیار خوبی داشته و رنگ متعادلی نیز دارد»

پخش مستقیم اسپری عصاره زعفران زرشاد مایع

در حال حاضر جهاد کشاورزی در هر شهر تسهیلاتی قابل قبولی را برای مردم در نظر گرفته اند که می توان با مراجعه حضوری از جزئیات آن آگاهی یافت.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حراج عصاره زعفران زرشاد تهران

حراج عصاره زعفران زرشاد تهران

حراج عصاره زعفران زرشاد با قیمت مناسب در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و شیراز به …

کانال تلگرام اینستاگرام