مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران چیست؟خواص زعفرانفروش پودر زعفران از دید بهداشتی در ایرانطرز تهیه پودر زعفران به روش مدرن
مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات

امروزه مرکز فروش پودر زعفران، زیاد شده است. اما باید به اصل بودن، کیفیت و قیمت آن نیز اهمیت داد. برای مثال، برند قاینات، یکی از مارک های معتبری است که در این سایت به آن توجه می کنیم.

از گذشته تا الان، زعفران (زرپران)، این ماده ی ارزشمند، مورد توجه انسان قرار دارد. به این دلیل که خواص و ویژگی های منحصر به فردی در زعفران گنجانده شده است. به طوری که حتی این ماده ی شگفت انگیز را محصولی پر سود برای تجارت بازرگانان می شناسیم. از این رو، افراد بسیاری دست به این کار زده اند. بنابراین ما نیز باید در خرید این ماده ی گرانبها، دقت و انتخابی درست کنیم.

زعفران چیست؟

مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات

زعفران گیاهی خرد و مشهور در بین انسان ها است. ارتفاع این گیاه را می توان بین ۱۰ تا ۳۰ سانتی متر رقم زد. از میان پیاز این گیاه، برگ هایی بلند می روید و از وسط برگ هایش حدود یک تا سه ساقه ی گل بیرون می آید. این گل ها، گلبرگی بنفش دارند که رنگ آن در جاها ی متفاوت، ارغوانی و سوسنی نیز دیده شده است.

تعداد این گلبرگ ها تقریبا به ۶ عدد می رسد. گل ها دارای مقداری شاخه سرخ رنگ متمایل به نارنجی هستند. تعداد این شاخه ها معمولا ۳ عدد است که به ریشه ای سفید رنگ وصل شده اند. قسمت مورد استفاده ی آن همان شاخه ی سرخ رنگ (سرگل) آن است که طبعی گرم و طعمی تلخ دارد. این قسمت را زعفران می نامند. البته از ریشه ی سفید رنگ آن نیز  بهره می برند.

خواص زعفران

مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات

یکی از مهم ترین خواصی که از گذشته تا کنون، از آن بهره می گرفتند؛ خاصیت ضد افسردگی، زعفران است. همچنین این گیاه را می توان به عنوان یک دمنوش برای تسکین درد های شکمی استفاده کرد. زعفران برای پیری چشم در بزرگسالی نیز کاربرد دارد. همین طور برای کاهش فشار خون نیز زعفران را پیشنهاد می کنند. ویژگی های زعفران بسیار فراوان است. از این جهت فروش پودر زعفران، در ایران به دلیل استفاده ی ساده از آن، بیشتر است.

فروش پودر زعفران از دید بهداشتی در ایران

مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات

به دلیل اینکه از پودر زعفران در ساخت بیشتر غذا های مختلف، داروهای مفید و دمنوش های گیاهی جهان استفاده می شود؛ باید به تمیزی و پاکیزه بودن آن بسیار توجه نمود. به همین سبب فروش پودر زعفران برای بازرگانان کمی بیشتر از قبل سخت شده است. زیرا باید با کیفیت و کمیت بالا اعتماد مشتریان خود را جلب کنند.

می دانیم که امروزه در کشورمان ایران، فروش پودر زعفران رواج دارد. زیرا استفاده از پودر زعفران به مرور آسان تر از خود آن است. در نتیجه خرید پودر زعفران نیز بیشتر است. از این رو، بازرگانان زیادی در این حوزه فعالیت می کنند. برای نمونه می توان به «پودر زعفران اصل قاینات» اشاره کرد. برای همین ما باید در انتخاب خود کوشا باشیم.

طرز تهیه پودر زعفران به روش مدرن

مرکز فروش پودر زعفران اصل قاینات
  1. ابتدا باید ریشه ی زعفران (قسمت سفید آن) را از سرگل (قسمت سرخ رنگ) جدا نمود. به طوری که سر گل آن، ذره ای با ریشه ترکیب نشده باشد.
  2. بعد باید سرگل در محیطی بهداشتی به طرزی که میکروب های آغشته در فضا با آن ترکیب نشود؛ کاملا خشک شود.
  3. سپس با رعایت نکات بهداشتی، سرگل های خشک شده به طرف دستگاه های مخصوص هدایت می شوند.
  4. دستگاه ها، سرگل زعفران را، مناسب (به روشی که نه بسیار نرم و نه بسیار بزرگ باشد) به طور یکسان پودر می کنند.
  5. باید به این نکته اشاره کرد که هیچ چیز دیگری را با آن مخلوط نمی کنیم.
  6. حال سرگل های پودر شده در بسته بندی هایی متنوع راهی بازار می شود.
هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید