مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی عصاره زعفران قائن خراسانقیمت عصاره زعفران قائن خراسان
عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

آیا می دانید قیمت یک کارتن عصاره زعفران قائن خراسان چند تومان است؟ آیا از کیفیت و مرغوبیت این محصول اطلاع داشته و تا به حال از آن خریداری کرده اید؟ برای خرید این برند و یا هر برند دیگری از عصاره زعفران با فرانیز تماس حاصل کنید.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

خراسان یکی از استان های شمال شرقی ایران زمین بوده که مساحتی در حدود ۱۱۸۸۵۴ کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است. در رتبه بندی مساحتی مرز بندی استان ها، خراسان رضوی پنجمین استان بزرگ ایران به حساب می آید.

هنگام نام گذاری خراسان مرکزی به علت وجود مقبره مبارک حضرت رضا علی السلام این قسمت خراسان رضوی نام گذاری شد و همه ساله نیز زائران زیادی از سراسر دنیا به زیارت ایشان آمده و در واقع یکی از جاذبه های توریستی ایران نیز به شمار می رود.

جغرافی دانان دوران باستان ایران را به هشت قسمت متفاوت تقسیم بنده کرده بودند که قسمت خراسان با شکوه ترین و بزرگترین استان به حساب می آمد. آثار به جا مانده از انسان های دوره های پیش از این، نشان دهنده ذوق و سلیقه سرشار خراسانی ها بوده است و به همین دلیل موزه های باشکوهی هم در این استان قرار دارد.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

آب و هوای خراسان گوناگونی فراوان دارد به این صورت که می توان بخش های شمالی آن را کوهستانی و جنوبی آن را کویری خطاب نمود. این تنوع آب و هوا نیز سبب شده تا محصولات متنوعی در این قسمت از خاک کشور پرورش داده شده و فراوانی محصول وجود داشته باشد. یکی از گیاهانی که در این استان به وفور کاشت و پرورش داده می شود، زعفران می باشد. زعفرانی که قدمتی کهن داشته و از آن برای موارد گسترده ای استفاده می برده اند. مصارف دارویی و غذایی آن، تا حدی تنوع دارد که می توان از آن به عنوان بهترین و پر سود ترین ادویه جهان یاد کرد.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

معرفی عصاره زعفران قائن خراسان

همانطور که گفته شد خراسان رضوی مستعد کاشت زعفران می باشد و سالانه حجم زیادی از زعفران کشور را خراسان تامین می کند. این استعداد پرورش گیاه زعفران تا حدی بالا بوده که خراسان بزرگترین استان تولید کننده طلای سرخ می باشد. قائنات خراسان بخشی از این استان است که برندی را در خصوص زعفران احداث نموده و آن نیز به همین نام شهرت یافته است. عصاره زعفران قائن خراسان یکی از معروف ترین های بازار عصاره زعفران کشور می باشد و افراد زیادی نیز به خرید آن تمایل دارند.

این شرکت فرآورده های دیگری نظیر پودر زعفران نیز تولید می کند اما اگر نسبت به خرید عصاره زعفران قائن خراسان تمایل دارید باید به شما این تضمین را بدهیم که برای ساخت آن از بهترین زعفران های تولیدی خراسان استفاده شده و به هنگام عصاره گیری دقت و وسواس زیادی به خرج داده اند تا در کامل ترین شرایط و بهداشتی ترین وضعیت عصاره زعفران قائن خراسان را تولید نمایند. این محصول در بازار تولید عصاره زعفران سرآمد می باشد و از لحاظ کیفیت در جایگاه مناسبی قرار دارد.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

قیمت عصاره زعفران قائن خراسان

خوب است بدانید که این محصول با وجود کیفیت بالا و مشتری پسند، از قیمت مناسبی هم بر خوردار است و این خود عاملی است که سبب می شود افراد بیشتری نسبت به خرید آن اقدام نمایند. جهت دریافت لیست قیمت عصاره زعفران قائن خراسان می توانید با نمایندگان فروش عصاره زعفران فرانیز تماس حاصل کرده و از ایشان بخواهید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بگذارند.

عصاره زعفران قائن خراسان قیمت چند

عصاره زعفران قائن خراسان با رنگ دهی قوی و طعم و عطر فوق العاده نظر شما را به خود جلب خواهد نمود و برای اطمینان از آن می توانید نمونه و حجم کمتری را جهت مشاهده از نزدیک سفارش بدهید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید