مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش انواع اسپری زعفران ۱۱۰ گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع اسپری زعفران ایرانیپخش اینترنتی انواع اسپری زعفران درجه یکنمایندگی انحصاری زعفران
سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

انواع اسپری زعفران ۱۱۰ گرمی با کیفیت فوق العاده عرضه می شود. جهت سفارش اینترنتی آن می توانید همین امروز با ما ارتباط بگیرید.

انواع اسپری زعفران ایرانی

سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

افرادی که به دنبال خرید انواع اسپری زعفران ایرانی هستند، معمولا به دنبال کسب سود پخش از این حوزه می باشند. این دسته از افراد می خواهند دقیقا آنچه در معاملات عمده فرآورده های زعفرانی اتفاق می افتد را زیر نظر گیرند.

باید گفت انواع اسپری زعفران در ایران با قیمتی بین ۲۰ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومان برآورد شده است که بنا به نوع برند و شرکت تولیدکننده آن متفاوت می باشد.

اگر شما هم می خواهید برای کار کردن به این حوزه ورود پیدا کنید، فرقی نمی کند که مغازه دار باشید یا شرکت پخش. البته این مسئله بیشتر برای داخل کشور صحت دارد.

چرا که بازار صادرات انواع اسپری زعفران خیلی متفاوت از داخل می باشد و حجم ارسال به خارج از کشور حداقل به صورت کانتینری برآورد می گردد.

سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

بد نیست در اینجا نام شرکت ها و برندهایی که در کشور مشغول به فعالیت در این حوزه می باشند را مرور کنیم:

  • اسپری زعفران بهرامن
  • زرافشان
  • زرپاش
  • زرشاد
  • سحرخیز
  • مصطفوی
  • بیز
  • صدف
  • ملل

که برخی از شرکت های نامبرده در بالا، زعفران بسته بندی در اولویت کارشان بوده و طی همین سالهای نزدیک به جمع تولیدکنندگان انواع اسپری زعفران پیوسته اند.

عمده بسته بندی های این اسپری ها به صورت ۸۰ میلی، ۱۱۰ میلی و ۱۵۰ میلی لیتر می باشند که بیشتر مورد استفاده مصرف کنندگان آن قرار می گیرد.

سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

پخش اینترنتی انواع اسپری زعفران درجه یک

شرکت های پخش اینترنتی این روزها کار خود را بیش از پیش گسترش داده اند. با گذشت زمان و اینترنتی شدن امور و غیر حضوری شدن خریدهای مردمی، مردم از سایت های اینترنتی استقبال بیشتری کرده اند.

با این تفاسیر رفته رفته تعداد سایت های اینترنتی و رقابتی شدن این بازار، رونق جدی به خود گرفته و آنانی که حتی یک ماه زودتر از بقیه به این حوزه روی آورده اند، شاید یک سال جلوتر باشند.

سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

درجه یک بودن کالا و کیفیت بالای آن سبب می شود که مردم بیشتر و بهتر به سایت های اینترنتی رجوع کنند.

پخش انواع اسپری زعفرانی صادراتی از طریق مراجع بزرگ سبب در دسترس قرار گرفتن این کالا شده و حتی در برخی از شهرهای ایران نمایندگی فروش انحصاری نیز واگذار گردیده است.

اما از خصوصیات و شرایط نمایندگی انحصاری بیشتر صحبت کنیم.

نمایندگی انحصاری زعفران

معمولا در ابتدا به مدت یک سال قرارداد با مخاطب و نماینده بسته می شود و در طی این یکسال نماینده بایستی میزان مشخصی که شرکت آن را تعیین می کند خرید داشته باشد.

چنانچه ظرف مدت ۴ ماه نتواند در این مسیر به تعهدات خود عمل نماید، شرکت تولیدی می تواند اعطای نمایندگی را به شخصی دیگر واگذار کرده و وی را جایگزین کند و قرارداد مربوطه به صورت یک طرفه فسخ می گردد.

البته واگذاری نمایندگی انحصاری برای شرکت های فرآوری زعفرانی، مزیت های زیادی دارد. نماینده هر شهر به مشتری ها، اخلاقشان و اعتباری کار کردن آنان آشنا است. عاملان شرکت ها وقت چندانی برای تعیین این موضوع ندارند که بخواهند بازار هدف را شناسایی کرده و نحوه فروش خود را به صورت مستقیم پیگیری کنند.

سفارش انواع اسپری زعفران 110 گرمی

پس نماینده می تواند در این امر یک یاری رسان برای شرکت باشد. برخی از عاملان شرکت های تولیدی، گهگداری به مناطق فروش به صورت حضوری سر می زنند و از نزدیک وضعیت فعالیت نماینده مورد نظر را پیگیری می کنند. یکی برندهای فعال در حوزه لبنیات بود که به صورت حضوری از جریانات اتفاق افتاده در یک شهرستان بازدید به عمل آورده و البته کارش به صورت نامحسوس انجام می شد. در هر حال مجموعه فرانیز آماده این است که بتواند خدمتی در این راستا به تمامی عزیزانی که تمایل به کار کردن در این حوزه ها را داشته باشد، ارائه دهد.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید