مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید اسپری زعفران با بهترین کیفیت ممکن

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه تولید اسپری زعفران در ایران می تواند در دنیا شناخته شود؟کمک های دولت به رونق تولید اسپری زعفران
تولید اسپری زعفران با بهترین کیفیت ممکن

پروسه تولید اسپری زعفران در ایران با مراحل مختلفی همراه است. پس از طی آن ها است که تجار و خریداران در نهایت کار با بهترین کیفیت ممکن محصول مورد نظر خود را دریافت کرده و به تجارت خود می پردازند.

چگونه تولید اسپری زعفران در ایران می تواند در دنیا شناخته شود؟

تولید اسپری زعفران با بهترین کیفیت ممکن

اصل در تجارت، گردش سرمایه و کالا می باشد. وقتی محصول خوبی در دست دارید آن به دنبال کسب سود هستید باید آن را وارد در عرصه معرفی و خرید و فروش نمایید. چرا که با نگه داشتن آن هیچ اتفاقی نمی افتد و کسی از دارایی ویژه شما اطلاعی نخواهد یافت.

اما گاهی اوقات تجار سعی در عرضه محصول خود دارند اما شرایط مناسبی برای آن وجود ندارد و به هدف اصلی خود به خوبی نمی رسند. یکی از علت های این مسئله ناشناخته بودن محصولات مورد نظر است. برای مثال در تولید اسپری زعفران ایرانی، سازندگان نهایت دقت و وسواس را به خرج داده تا تولیداتی با کیفیت جهانی خلق کنند. ولی در زمان فروش گاهی اوقات با اشتیاق بالا و شرایط فروش عالی مواجه نمی شوند. آیا برای تغییر شرایط راهکاری وجود دارد؟

تولید اسپری زعفران با بهترین کیفیت ممکن

پاسخ این سوال در مسیر تجاری شما است. با مقایسه صادرات در حوزه کشور های خلیج فارس با یک کشور آمریکایی که با کالای ایرانی مواجه می شوند؛ قطعا مناطق همسایه با توجه به آشنایی بیشتر با تولیدات و سطح کیفی آن ها استقبال بالا تری دارند همانطور که شاهد هستیم اما در مناطق دور تر به علت عدم شناخت صحیح این مسئله دچار مشکل می شود.

راهکار اساسی موجود، شناساندن محصولات درجه یک زعفرانی و مسیر تولید اسپری زعفران ایرانی به تمام دنیا است. چرا‌که بهترین نوع این گیاه از نظر کیفیت در عطر، طعم و رنگ به خاطر وجود شرایط اقلیمی و خاک مناسب در کشور ما پرورش داده می شود و در تولیدات این منطقه کمترین میزان مواد سمی در آزمایشات سلامت مشاهده شده‌است که در زعفران های نقاط دیگر این چنین نیست.

کمک های دولت به رونق تولید اسپری زعفران

تولید اسپری زعفران با بهترین کیفیت ممکن

نکته دیگر مورد توجه در این چرخه باید حمایت دولت و نگاه ویژه آن ها به قشر تولید کننده و کشاورزان پرورش دهنده این گیاه باشد. این حمایت ها می تواند در چند حوزه مختلف صورت گیرد که قطعا اگر به خوبی اتفاق افتاد نتایج بسیار سودمندی را در حوزه معرفی زعفران به دنیا، توسعه صادرات و بالا رفتن قدرت تجاری و اقتصادی منطقه در پی خواهد داشت. این توجه های لازم می تواند در چند مقوله زیر دسته بندی گردد:

  • تلاش در جهت ایجاد یک برند ملی ویژه برای زعفران ایرانی
  • ارائه کمک های لازم در حیطه خدمات فنی و آموزش های تخصصی تولید و فرآوری
  • رایزنی جهت تبلیغات گسترده سراسری و خلق بازار های جدید برای تجارت
  • ارائه خدمات تشویقی و کمک های حمایتی مالی از کشاورزان و تولید کنندگان
هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید