فروش  زعفران
خانه / عصاره زعفران بهرامن / بهترین سایت اعلام قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن

بهترین سایت اعلام قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن

قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن توسط این سایت اینترنتی اعلام شد. هم اکنون بهترین اسپری زعفران با قیمت عمده ۲۵۰۰۰ تومان در سراسر ایران توزیع می گردد. در جدول مربوطه قیمت زعفران فله ای این شرکت نیز درج شده است.

برای اعلام قیمت لحظه ای انواع کالای عرضه شده در بازار بهترین کار ممکن مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. در حال حاضر اکثر شرکت ها همانند شرکت بهرامن دارای سایت هستند.

قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن معمولا به دو شکل مصرف کننده و قیمت عمده توسط عرضه کنندگان آن اعلام می گردد که در تصویر زیر آمده است.
شرکت بزرگ بهرامن یکی از بزرگترین شرکت های بسته بندی زعفران و عرضه فرآورده های زعفرانی است که هم اکنون محصولاتی همچون اسپری زعفران را نیز روانه بازار کرده است.

قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن

چرا اسپری زعفران بهرامن تولید شد

با مدرنیته شدن زندگی آدمیان، خیلی از کالاها و خدمات با هدف تسهیل زندگی مردم به وجود آمدند. شرکت بهرامن نیز پس از سالها تحقیق و بررسی به این نتیجه دست یافت تا محصولی مقرون به صرفه تر و البته کاربردی تر از زعفران را عرضه کند.

خوبی استفاده از اسپری و عصاره زعفران مایع این است که معمولا به صورت آماده است و برای اضافه نمودن آن به غذا نیازی به دم کردن یا ساییدن نمی باشد.

برای تزیین برنج بایستی اسپری زعفران بهرامن را با کمی فاصله از برنج اسپری نموده و به آن طعم و رنگ خوبی بخشید.

قیمت لحظه ای عصاره زعفران بهرامن

بسته بندی اسپری زعفران بهرامن

معمولا شرکت بهرامن این محصول را در بسته بندی های ۱۱۰ میلی لیتری تولید می کند. از جمله مزیت های این اسپری زعفران عدم ته نشین شدن آب زعفران در قوطی است. یعنی دیگر برای هر بار استفاده نیازی به تکان دادن آن نیست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عصاره زعفران بهرامن آبی باکیفیت

قیمت عصاره زعفران بهرامن آبی باکیفیت

قیمت عصاره زعفران بهرامن توسط مدیران و سرپرستان تولید این کالای پر متقاضی تعیین شده …

کانال تلگرام اینستاگرام